Alaaddinbey Mh. 634. Sk. Ayaz Plaza No:16 1/I Nilüfer – Bursa / TÜRKİYE

Demirel Robotik olarak, otomasyon uygulamalarının hızla arttığı ve piyasanın üretimde kalite ve zamana önem verdiği günümüz piyasasında Otomasyon Robot ve Endüstriyel Yazılım & Donanım uygulamalarını daha geniş bir yelpaze halinde sanayi tesislerine uygulamak ve tanıtmak amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Temel Hedefimiz; teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm robot,otomasyon ve bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Vizyonumuz

Çalışmalarında müşteri hedef ve arzularını temel alarak ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek,bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübemizi, kısa sürede kaliteli çözümler sunarak müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri yenilikçi ve girişimci bir firma olarak başarıya ulaştırmaktır.

Misyonumuz

Sertifikalarımız

Demirel Robotik, teknoloji ve sektörün gelişimini takip  ederek, sertifikasyon işlemlerini sürekli güncel tutmaktadır.

Kalite Yönetimi,
Çevre Yönetimi,
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi

güncel sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

RobotikOtomasyonMekanikBakım & Servisİş Geliştirme konusunda destek mi arıyorsunuz?

Robotik

Gaz Altı Kaynağı, Punta Kaynağı, Parça Taşıma, Yükleme & Boşaltma, Paketleme & Paletleme, Boyama Robotları

Otomasyon

Makine ve Robotik Otomasyon konularında uzman, yetenekli ve tecrübeli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mekanik

Özel Tasarımlı Makine İmalatı, Hat Kurulumu ve Fikstür İmalatı gibi tecrübe gerektiren işleri başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Bakım & Servis
Tamir, Teach Pendant, Yedek Parça, Bakım gibi ihtiyaçlar için her zaman önce müşteri memnuniyetini gözetiyoruz.
DEMİREL ROBOTİK

Neler Yapıyoruz?

Robot ve otomasyon çözümlerinizin uygulanmasına, geliştirilmesine ve mevcut problemlerinizin giderilmesine yardımcı olur.

Üretime yönelik, sorunlu ve detay gerektiren imalat sistemlerine çözümler sunar.

Sistem Entegrasyonları, Otomasyon veya Robotik sistem kurulumlarını gerçekleştirir.

Modernizasyon, Otomasyon, Robotik ve devreye alma hizmetleri verir.

Endüstriyel yazılım ve donanım çözümleri üretir.

Bu kapsam da bulunan tüm konularda Danışmanlık ve Eğitim hizmeti verir.

DEMİREL ROBOTİK

Neden bizi tercih etmelisiniz?

KALİTE POLİTİKAMIZ

Robot otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız kalite yönetim sistemi’ni en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

– Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde,sürekli iyileştirmeyi kurum kültürü haline getirmiş bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.

– Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı artırmak, geleceğimizi güven altına almak,tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak,

Bu bağlamda amacımız tüm süreçlerimizde kalite bilincini sistematik ve sürdürülebilir şekilde sağlamak üzere kalite yönetim sistemi’mizin kurallarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmektir.

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Dilerseniz ofisimize de bekleriz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  ×