Alaaddinbey Mh. 634. Sk. Ayaz Plaza No:16 1/I Nilüfer – Bursa / TÜRKİYE

Yükleme & Boşaltma

Yükleme & Boşaltma

Yükleme & Boşaltma konusunda, robotlu otomasyon sistemlerinin kurulumu ile zaman ve hız açısından rakiplerinizin önüne geçerek rekabet alanında sizleri ileriye taşıyacak çözümlerle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

DEMİR EL  Robotik Otomasyon geliştirdiği özel çözümlerle, makine besleme uygulamalarında uzmanlaşmış ve geliştirdiği standart robot hücreleri ile sektöre yön verir bir hal almıştır. Makine besleme robotları enjeksiyon makinelerinden, CNC işleme merkezlerine; transfer tezgahından, preslere kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Özelikle bu tarz sürekli çalışan ve insansız hatlarda makine besleme robotu otomasyon için en mükemmel çözümdür.

Robot ve otomasyon ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz

Demirel Robotik; uzman kadrosu ve tecrübesi ile “Sistem Entegrasyonları”, “Otomasyon” veya “Robotik” alanlarında projelerini tüm Türkiye’de başarı ile gerçekleştirmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  ×