Alaaddinbey Mh. 634. Sk. Ayaz Plaza No:16 1/I Nilüfer – Bursa / TÜRKİYE

Paketleme & Paletleme

Paketleme & Paletleme

Farklı paketleme & paletleme istekleriniz için, anahtar teslimi paketleme & paletleme hücreleri tasarlamakta ve teslim etmekteyiz. 

DEMİR EL Robotik Otomasyon, geliştirmiş olduğu sistemler ve robot teknolojisi ile paletleme & paketleme işinizi esnek ve değişikliklere kolay adapte olabilen bir şekle sokar. Sadece belirli bir ürüne göre tasarlanmış olan makine ve tesislere karşın robotlarımız, her zaman için çok az bir maliyetle, çok kısa bir sürede, değişen ürünlerinize ayarlanabilmektedir. En yüksek hassasiyet ve tekrarlama doğruluğu ile robotlarımız yüksek bir kaliteyi garanti etmektedir. Sadece ±5 mm hata toleransı ile en yüksek paketleme yoğunluğu sağlanır. Bunun ötesinde robotlarımızın yüksek çalışma hızı, üretkenliğinizi önemli oranda artırır ve maliyetinizi düşürür.

Robot ve otomasyon ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz

Demirel Robotik; uzman kadrosu ve tecrübesi ile “Sistem Entegrasyonları”, “Otomasyon” veya “Robotik” alanlarında projelerini tüm Türkiye’de başarı ile gerçekleştirmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  ×